Adaklık Kurbanlık
Adaklık Kurbanlık

Adaklık Kurbanlık

 

Adaklık Kurbanlık
 

Adaklık koyun -kuzu -koç  küçükbaş kurban için İstanbul ' un en çok tercih edilen firmalarından olan Sıraç Hayvancılık adaklık küçükbaş kurbanınız için gerekli tüm işlemleri üstün bir hassasiyet ile gerçekleştirmektedir.

 

Adaklık küçükbaş kurbanınız için çiftliğimizi ziyaret ederek küçükbaş kurbanınızı seçebilir canlı olarak dilediğiz alana götürebiliriz veya bizlere vekalet vererekde  dini usüllere  uygun bir şekilde çiftliğimizde bulunan  hijenik kesimhanemizde  kesim-parçalama, paketlemesini yaparak teslim edebiliriz.

 

Şayet bir hayır kurumuna Adaklık kurbanınızın etini  bağışlamak isterseniz teslimat sınırlarımız içinde bulunan hayır kurumlarınada kesimhanmizde kesim parçalama ve paketleme işleminin gerçekleşmesinin ardından ücretsiz teslimat gerçekleştirmekteyiz.

 

Adaklık kuzu- koyun -koç küçükbaş kurban tüm taleplerinize Sıraç Hayvancılık olarak İstanbul sınırları içerisinde en hızlı çözümü sunarak memnuniyetinize önem veriyoruz. Adak  küçükbaş kurban satışı ve kesim parçalanma paketlenme ve teslimatı ile alakalı detaylı bilgi almak için iletişim kısmından bizlere yazabilir veya  bizi hemen arayabilirsiniz.

 

sultangazi adaklık kurbanlık,sultangazi adaklık kurbanlık hizmeti,sultangazi küçükbaş kurbanlık,sultangazi büyükbaş kurbanlık,sultangazi kurbanlık,sultangazi kurbanlık satışı,sultangazi küçükbaş kurbanlık satışı,sultangazi büyükbaş kurbanlık satışı,sultangazi adaklık kurbanlık satışı,sultangazi adaklık alınacak yerler,sultangazi küçükbaş adaklık fiyatları,sultangazi kurbanlık parçalama hizmeti,sultangazi nafile kurbanı kesimi,sultangazi akika kurbanı satışı,sultangazi kurbanlık kesim firması,sultangazi canlı hayvan alım satımı,sultangazi karkas et satışı,sultangazi adaklık nereden alınır,sultangazi küçükbaş kurbanlık satışı, 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014